Yeşilova Holding | Üniversite Bursları, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
ÜNİVERSİTE BURSLARI
“Genç nesil hem şirketlerimizin hem de ülkemizin geleceğidir.”
Gelişmiş ülkelerin kalkınmışlığı sahip olduğu şirketlerin başarısıyla doğru orantılıdır. Şirketlerin başarısı da sahip oldukları nitelikli insan kaynağına dayanmaktadır. Eğitimli işgücünün oluşturduğu sinerji, katma değerin oluşturulmasındaki önemli faktörlerin başında gelmektedir. Bu bilinçle hareket eden Yeşilova Holding şirket çalışanlarının üniversitede eğitim alan çocuklarına eğitim destek bursu sağlamaktadır.
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD6.26716.2784
EUR7.37947.3927
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.