Yeşilova Holding | Yeşilova Ormanı, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
YEŞİLOVA ORMANI
Yeşilova Holding tabiatta var olan muhteşem dengenin milyarlarca yılda meydana geldiğinin fakat buna rağmen insanoğlu tarafından çok hızlı bir şekilde tahrip edildiğinin bilincindedir. Bu bilinçle hareket eden Yeşilova Holding bütün üretim tesislerinde gerekli olan arıtma önlemlerini alarak doğaya zarar verebilecek hiçbir atığın doğaya karışmasına izin vermemektedir.
Paydaşlarımız ile yürüttüğümüz ortak projemizde Bursa’da bir Yeşilova Ormanı oluşturmaktayız. Tüm Holding şirketlerimizin çalışanlarının katılımlarıyla birlikte  her yıl düzenli olarak ağaç dikim töreni yapmaktayız.rnCan Alüminyum’da doğan üretim firelerimizi de ağaçlandırma projesine fon yaratmak amacı ile değerlendiriyoruz. Can Alüminyumdan yapacağınız her alışverişinizde doğanın korunması için siz de katkıda bulunmuş olabilirsiniz.rnBütün paydaşlarımızı bu projemize destek vermeye davet ediyoruz. Siz de dikili bir ağacım olsun istiyorsanız aşağıdaki hesap numarasına yapacağınız bağışlarınızla projemize destek olabilirsiniz.rnGARANTİ BANKASI A.Ş.
TR86 0006 2001 6050 0006 2965 36rnYeşilova Ormanı projemiz ile ilgili detaylı bilgi almak için kurumsaliletisim@yesilova.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.