Yeşilova Holding | Mimari Proje Yarışması, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
MİMARİ PROJE YARIŞMASI
Fuar alanlarında alüminyumdan modüler ve görsel zenginliği yüksek stand sistemleri oluşturabilir miyiz?
Fuarlar birçok firma için en etkin tanıtım kanalıdır. Fuar dönemlerinde firmalar kendilerini iyi ifade edebilmek ve farkındalık oluşturabilmek için görsel standlar tasarlamaktadırlar. Bu tasarımlarda özgün olabilmek adına çoğu zaman ahşap malzemeden yapılan standlar tercih edilmektedir. Kısa süreli bir gösterim için firmalar hem çok yüksek maliyetler ödemekte hem de çok yüklü miktarlarda ağaç ziyan edilmektedir.

Yeşilova Holding alüminyum konstrüksiyonlarla yapılabilecek modüler ve görsel performansı yüksek stand kurulum sistemlerinin tasarlanabileceğine inanmaktadır.

Bu projemizle firmalara tekrar kullanılabilir estetik fuar standı sistemleri yaratmayı planlarken aynı zamanda dünyada daha az ağacın tüketilmesi hedeflenmektedir.

Türkiye’deki tüm üniversitelerin Mimarlık ve Endüstriyel Tasarım bölümlerinin lisans ve yüksek lisans öğrencilerini bu yarışmamıza katılmaları için davet ediyoruz.
Değerlendirme Kriterleri
Görsellik
Pratiklik
Mukavemet
Yatırım Maliyeti (Sistemin üretilmesi için gerekli kalıp maliyetleri)
Malzeme maliyeti
Ödüller
1.’lik Ödülü: 7,000 TL
2.’lik Ödülü: 2,000TL
3.’lük Ödülü: 1,000 TL
Yarışma Takvimi
Yarışma takvimi ilerleyen tarihlerde duyurulacaktır.
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.