Yeşilova Holding | Yenileşim Yarışması, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
YENİLEŞİM YARIŞMASI
Alüminyumda yeni yüzey görünümleri nasıl elde edebiliriz?
Alüminyumun iç ve dış mimarideki kullanımı her geçen gün artmakta ve alüminyum hayatımızın daha görsel bir öğesi olmaktadır. Alüminyumun görsel zenginliğini artırmak istiyoruz.rnEn yaygın kullanılan alüminyum yüzey işlemleri eloksal kaplama, boyama ve transfer baskıdır. Bu işlemlere ek olarak veya bu işlemlerden bağımsız hangi işlemlerle alüminyuma hangi kalıcı görünümleri kazandırabiliriz?
Değerlendirme Kriterleri
Görsellik
Çevrecilik
Maliyet
Uzun ömür
Su, asit, güneş, darbe dayanımı
Kir tutma
Ödüller
1.’lik Ödülü: 5,000 TL
2.’lik Ödülü: 3,000 TL
3.’lük Ödülü: 1,000 TL
4.-5.’lik teşvik ödülü: 500 TL
Yarışma Takvimi
Yarışma takvimi ilerleyen tarihlerde duyurulacaktır.
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.