Yeşilova Holding | Sektörlerimiz | Solar, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
SEKTÖRLERİMİZ
Solar
Dünya’daki fosil enerji kaynakları tükenmekte olup, alternatif ve yenilenebilir enerji kaynaklarına ihtiyaç artmaktadır. Ülkemizin yakın gelecekteki en önemli alternatif enerji kaynağının güneş enerjisi olacağının bilincindeyiz. Aşağıda belirtilen çalışmalarla dünyaya temiz enerji kaynakları yaratmak için çalışıyoruz;
Can Alüminyum, “Solar teknik” markası ile solar enerji santrallerin projelendirilmesinden kuruluma kadar bütün aşamaları kendi bünyesinde gerçekleştiren şirketimiz çatı veya arazi tipi anahtar teslim güneş santralleri kurmaktadır.

Cansan Alüminyum: Fotovoltaik solar panellerin çerçevelerinin üretimini yüksek teknolojili özel tasarlanmış makinelerde gerçekleştirmektedir.  Bu alanda Türkiye’nin en büyük solar paneli üreticilerinin tedarikçisi konumundadır. 
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.