Yeşilova Holding | Sektörlerimiz | Otomotiv, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
SEKTÖRLERİMİZ
Otomotiv
Taşıdığı üstün özellikler sayesinde alüminyum otomotiv sektörünün vazgeçilmezidir. Holding merkezimizin bulunduğu Bursa aynı zamanda Türk otomotiv sektörünün de merkezidir. Birçok şirketimiz ile farklı alanlarda otomotiv sektörüne hizmet etmekteyiz;
Canel Otomotiv: Otomotiv ana sanayisine Co-design olarak doğrudan hizmet sunan Canel Otomotiv; araç çerçeveleri, port bagajlar, bagaj ve havalandırma kapakları, darbe emiciler ve sunrooflar üretmektedir. Dünya devi otomobil üreticilerinin doğrudan tedarikçisi konumundadır.

CMTG Otomotiv: Rusya’da ticari araç sektörüne yönelik alüminyum cam çerçeveler ve alüminyum parçalar üretmektedir.

Can Metal: Vibrasyon takozu, port bagaj ayakları, fren braketleri, koltuk braketleri, motor takozları, vites kutusu braketleri başta olmak üzere her ebat ve tasarımda enjeksiyon döküm ürünü sektörünün beklentisini karşılayacak şekilde üretmektedir.

Cansan Alüminyum: Otomotiv yan sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda özel alaşımlarda, dar toleranslarda nitelikli alüminyum profilleri üretmektedir. Vibrasyon takozları ve darbe emici profil üretiminde uzmanlaşan firmamız treyler sektöründe kullanılan geniş çaplı alüminyum profilleri üretebilme yetkinliğine sahiptir.

Can Alüminyum: Otomotiv yan sanayinde kullanılan alüminyum levha ve plate malzemelerin tedariğini yapmaktadır. Karoseri sektöründe kullanılan alüminyum profilleri müşterilerine sunmaktadır.
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.