Yeşilova Holding | Sektörlerimiz | Mobilya, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
SEKTÖRLERİMİZ
Mobilya
Mobilya sektöründe modülerliğin ve estetiğin ön plana çıkmasıyla birlikte alüminyum kullanımı gittikçe artmaktadır. Mobilya sektörüne yönelik çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız;
Can Alüminyum “Sistem mobicci” markası ile mobilya üreticilerine alüminyum profilleri tedarik etmektedir. Ayrıca profillerin birlikte çalıştığı bütün mekanizmaların, sistemlerin ve yardımcı malzemelerin tedariğini yapmaktadır.

Cansan Alüminyum: Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlı ve yüksek görsel performanslı mobilya profillerinin üretimini yapmaktadır.
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.