Yeşilova Holding | Sektörlerimiz | Endüstriyel, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
SEKTÖRLERİMİZ
Endüstriyel
Alüminyum üstün nitelikleri sayesinde sanayinin birçok alanında kullanılmaktadır. Sanayi kenti Bursa’da çok farklı sektörlere yönelik endüstriyel ürünler ve çözümler üretmekteyiz;
Cansan Alüminyum,  endüstriyel kullanıma yönelik özel tasarım profillerin üretimini gerçekleştirir. Geniş makine parkına sahip olan şirketimiz çok çeşitli işleme ve şekillendirme yeteneklerine sahiptir.

Can Metal, endüstriyel kullanıma yönelik talep edilen özel tasarım parçaların yüksek basınçlı enjeksiyon yöntemi ile üretimini yapmaktadır.

Can Alüminyum, “Sigma Teknik” markası ile endüstriyel konstrüksiyon ve konveyör sistemlerini müşterilerine sunar. Kendi özel tasarım talebi olan Alüminyum profil müşterilerin de destek vermektedir.
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.