Yeşilova Holding | Şirketlerimiz | Can Metal, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
ŞİRKETLERİMİZ
Can Metal
1993 yılında kurulan firmamız yüksek basınçlı alüminyum enjeksiyon döküm parçalar üretmektedir. 2009 yılında taşındığı 10.000 m2 lik alan üzerinde kurulu modern fabrikasında otomotiv ve beyaz eşya sektörü başta olmak üzere çeşitli sektörlere alüminyum döküm parçalar üretmektedir.

Başarı grafiğine paralel olarak yatırımlarını hızla sürdüren firmamız özellikle test ve analiz yetkinliklerini hızla geliştirmiş ve bu sayede dar tolerans ve yüksek kalite beklentisi olan alüminyum döküm parçalar için önemli bir tedarikçi konumuna gelmiştir.
www.canmetal.com.tr
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.