Yeşilova Holding | Şirketlerimiz | CMTG Otomotiv, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
ŞİRKETLERİMİZ
CMTG Otomotiv
Yeşilova Holding’in ilk yurt dışı yatırımı olan ve 2012 yılında faaliyete geçen CMTG otomotiv, Canel Otomotiv’in Rusya pazarına açılan yeni bir ufuk ve yeni bir kardeş şirketidir. Türkiye’deki bilgi birikimini Rusya tesisine aktaran firmamız Rusya’daki kurulu ve hızla gelişen otomotiv sektörüne alüminyum bazlı parçalar ve komple üniteler üretmektedir. Hızla gelişen Rus otomotiv sektöründe kısa bir geçmişi olmasına rağmen pazar payını her geçen gün artıran şirketimiz holdingimiz için bir heyecan kaynağıdır.
www.canelotomotiv.com.tr
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.