Yeşilova Holding | Markalarımız | Solar Teknik, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
MARKALARIMIZ
Solar Teknik
Fotovoltaik sektöründe uzman mühendis ekibimiz ile müşterilerimizin solar santral kurulum projelerinde optimum çözümlerin tasarımı ve hayata geçmesi aşamasına kadar her türlü teknik ve anahtar teslim uygulama desteğini vermekteyiz.

Arazi tipi sistemler ve Çatı üstü sistemlerden oluşan geniş ürün yelpazemiz sayesinde solar sistemlerin kurulumunda ihtiyacınız olabilecek bütün detay çözümleri solarteknik markamız ile sunmaktayız.

Yerli üretici durum belgesi ile Türkiye’de uygulanacak projelerde devlet teşviklerinden yararlanma imkânı sağlamaktayız.
www.solarteknik.com.tr
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.