Yeşilova Holding | Markalarımız | Sistem Mobici, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
MARKALARIMIZ
Sistem Mobici
Uzun yıllardır Türk mobilya sektörüne hizmet veren firmamız yıllar içerisinde yüksek yüzey kalitesine sahip ürünleri ile sektörde talep gören firma olmuş ve 2006 yılında markalaşarak mobilya ürünlerini “Sistem Mobicci” markası adı altında toplamıştır.

Sistem Mobicci markamız ile mobilya sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli alüminyum profilleri ve zengin ürün portföyünü Türkiye’nin pek çok bölgesinde bulunan bayi ve satış noktalarıyla müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.
www.mobicci.com.tr
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.