Yeşilova Holding | Markalarımız | Sistem Canelli, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
MARKALARIMIZ
Sistem Canelli
2005 yılından bugüne  “Sistem Canelli” markalı alüminyum cephe ve doğrama sistemleri ile inşaat sektörüne hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman mimar ve mühendislerden oluşan teknik destek ofisimiz tarafından dünya standartlarında alüminyum sistemlerin tasarlanması, geliştirilmesi ve tasarlanan alüminyum sistemlerin prototipler üzerinde maruz kalacağı yağmur, rüzgâr, akustik, ısı iletkenliği ve darbe gibi çevre şartlarına göre uluslararası standartlarda performans testleri yapılmaktadır.

Farklı mimari cephe ve doğrama çözümlerine cevap verebilecek 22 seriden oluşan geniş ürün yelpazesine sahibiz. Cephe serilerimiz PfB Rosenheim sertifikasına sahiptir. Kendini kanıtlamış uluslararası mekanizma ve aksesuar firmaları ile işbirliği içinde çalışılmaktadır.

Ayrıca, teknik destek ofisimiz hayata geçmeye hazırlanan inşaat projelerine, proje detayları noktasında çözüm desteği vermektedir. 
www.canelli.com.tr
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.