Yeşilova Holding | Yeşilova AR-GE | Politikası, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
YEŞİLOVA AR-GE
Politikası
Yeşilova Holding Ar-Ge konularında uzmanlaşmış mühendis kadrosu ile yeni ürün ve proses geliştirme faaliyetlerinde bulunarak Holdingimizin geleceğine yatırım yapmaktadır.

Yeşilova Holding Ar-Ge geleceğin şekillenmesinde rekabetin değil işbirliğinin ön planda olduğuna inanır. Üniversiteler, profesyonel platformlar ve sanayi kuruluşları ile işbirlikleri yaparak yeni ürün ve proseslerin geliştirilmesine katkı sağlamaktadır.

Müşterileri ile stratejik çözüm ortağı olarak çalışan Yeşilova Ar-Ge, gelecekte doğabileceği öngörülen ihtiyaçların karşılanmasına yönelik çalışmalar yapar. Alternatif hammadde kaynakları ile alüminyum ve kompozit malzeme geliştirme çalışmalarını bu kapsamda şekillendirmektedir.

Yeşilova Holding’in yenilikçilik ve çevrecilik ilkelerinden ilham alan Ar-Ge merkezimiz, stratejik ve planlı Ar-Ge faaliyetlerinde bulunarak Holding şirketlerinin yenileşim rüzgarından maksimum seviyede faydalanmasını amaçlamaktadır.
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.