Yeşilova Holding | Değerlerimiz, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
DEĞERLERİMİZ
Güvenilirlik
Güven, Yeşilova Holding olarak en önemli değerimizdir. Tüm grup şirketlerimizde güven odaklı hareket ederek ticari ilişkilerimizi sürdürmekteyiz. Güven odaklı ilişkilerimiz bizi biz yapan temel taşlarımızdandır.
Kalite
Günümüz pazar şartlarında alternatifi olmayan “Kalite” tüm şirketlerimizin üretimdeki ana prensibidir. Rekabette her zaman ayırt ediciliği benimseyen Yeşilova Holding şirketleri yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerle sektördeki farkını yansıtmaktadır.
Çevrecilik
Yeşilova Holding şirketleri çevrecidir, doğayi kirletmez, enerji tüketimini minimalize eder, geri dönüşümü etkin kullanır, gelecek nesilleri ve dünyanın geleceğini önemser.
Dinamiklik
Günümüzde değeri daha da artan “Zaman kavramı” tüm şirketlerin en önemli konusu haline gelmiştir. Yeşilova Holding şirketleri dinamizmini her geçen gün artırarak işbirliği içinde olduğu şirketlere hızlı çözümler üreterek zaman kazandırmayı hedeflemektedir.
Müşteri Odaklılık
Yeşilova Holding şirketleri tüm süreçlerini müşterilerinin taleplerine göre şekillendirir. Şirketlerimiz %100 müşteri memnuniyeti parolasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
Yenilikçilik
Sektöründe Türkiye lideri olmayı hedefleyen Yeşilova Holding olarak dünyadaki gelişmeleri ve mega trendleri sürekli yakından takip ederiz. Yenilik odaklı Ar-Ge merkezi çalışmalarımızla geleceğe adapte oluruz. Bilinmeyeni bulmak en önemli motivasyonumuzdur.
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.