Yeşilova Holding | Haberler | Yeşilova Holding'ten Çalışanlarına Bayram Dönüşü Sürprizi, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
HABERLER
Yeşilova Holding'ten Çalışanlarına Bayram Dönüşü Sürprizi
Yeşilova Holding bayram dönüşü çalışanlarını müzikli kahvaltı etkinliğiyle karşılayarak güzel bir sürpriz gerçekleştirdi.
Bayram dönüşünün hafta ortasına gelmesini fırsat bilen Yeşilova Holding, "İşe başlamak için güzel bir gün" ve "Dönüşler güzeldir" sloganlarıyla tüm çalışamlarını bahçede karşılayarak kahvaltı organizasyonu yaptı.

Tatil dönüşü bahçede kalabalığı gören çalışanların önce ne olduğunu anlamadıkları, etkinlik alanına yaklaşınca gördükleri karşısındaki mutlulukları ise gözlerden kaçmadı.
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD6.26716.2784
EUR7.37947.3927
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.