Yeşilova Holding | Haberler, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
HABERLER
İnsan Her şeyden Önce Gelir Dedik
Kariyer.net işe alım süreçlerini hızlı şekilde organize ve takip ederek adaylarına ve çalışanlarına verdiği değer kriterlerini yerine getiren Yeşilova Holding’i “İnsana Saygı Ödülü” ile onurlandırdı.
DEVAMI
Canel Otomotiv’den Genç Sporculara Destek
Almanya’da geliştirdiği ticari ilişkilerinin yanında sosyal sorumluluk projelerine de devam eden Canel Otomotiv spora ve sporcuya olan desteğiyle Alman minik futbol takımının başarısına katkıda bulunuyor.
DEVAMI
Yenilenen Web Sitemiz Yayında!
Sade ve anlaşılır grafik arayüzü sayesinde firmamızla ilgili bilgilere daha rahat ulaşabilmenizi amaçlayan yeni sitemizden; üretim, kalite politikamız, ürünlerimiz ve müşterilerimizle ilgili tüm bilgilere kolayca erişebilirsiniz. Mobil cihazlarla uyumlu, daha dinamik ve modern tasarlanmış yeni websitemizin açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
DEVAMI
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD6.26716.2784
EUR7.37947.3927
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.