Yeşilova Holding | Haberler, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
HABERLER
Canray Ulaşım Avrupa ve Ortadoğu'dan Sonra Uzakdoğu Metrosunda
Fransız Alstom firmasının dünya da farklı lokasyonlar için ürettiği vagonların tavan modülleri ve bagaj taşıyıcı raflarını üreten Yeşilova Holding şirketlerinden olan Canray Ulaşım A.Ş, Viettam’ın Hanoi şehri için yapılacak vagonlar için de anlaşma imzaladı. Mevcutta varolan Fransa, İtalya, Hollanda, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri projelerinden sonra Uzakdoğu coğrafyası için de yeni bir projeye başlandı. Toplamda 1220 vagonluk yeni üretim sözleşmeleri ile hem sektörde hem de Fransız Alstom firmasının en büyük tedarikçileri arasında yer alma hedefini yakalama aşamasına gelindi. Yaklaşık 500 spesifik alt parçanın birleşiminden oluşan vagon tavanları ve raf sistemleri Canray Ulaşım A.Ş. tarafından üretilerek ihraç edilecek.
DEVAMI
Cansan Alüminyum’da Hedef: Sıfır Hata
Yılda 24.000 ton üretim kapasitesiyle Türkiye’nin önde gelen alüminyum profil üreticilerinden olan Cansan Alüminyum, üretimdeki hataları ve kayıpları azaltmak, üretim kalitesini artırmak adına hayata geçirdiği teknik eğitim programıyla mavi yaka çalışanlarının yetkinliklerini artırırken, ürettiğine de değer katıyor.
DEVAMI
Canel Otomotiv Tecrübeyi Paylaşıyor
Canel Otomotiv Anadolu’nun dört bir yanındaki üniversitelerin Otomotiv ve Makine Mühendisliği lisans-lisans üstü öğrencilerine kapılarını açarak teorik bilgilerini pratiğe dökme imkânı tanıdı.
DEVAMI
Sağlıklı Yaşam Kulübü'nün Rotası Karacabey Longozu Oldu
Yeşilova Holding Sağlıklı Yaşam Kulübü dördüncü doğa yürüyüşünü büyük bir katılımla Karacabey Longozu’nda gerçekleştirdi.
DEVAMI
Yeşilova Holding Öğrencilerle Canlı Mülakatta Buluştu
İş hayatına hazırlanan gençlerin en büyük korkularından biri olan iş görüşmeleri ile ilgili öğrencilere önerilerde bulunan Yeşilova Holding İnsan Kaynakları Yöneticisi Simge Tingül, ‘Öncelikle sizlere ilk önerim heyecan duymaktan korkmamanız olacaktır. Çünkü İnsan Kaynakları profesyonelleri için heyecan, aynı zamanda başvurduğunuz işe olan heyecanınızın da göstergesi kabul ediliyor. Diğer yandan samimi ve gerçek olun, yetkinliklerinizi doğru davranış örnekleriyle ifade etmeniz sizi bir adım öne çıkartacaktır.’ Dedi.
DEVAMI
Can Alüminyum İMSİAD Üyelerini Ağırladı
İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin bilgi ve tecrübe paylaşımı amaçlı ziyaretlerinin ikincisi Can Alüminyum ev sahipliğinde Yeşilova Holding şirketlerinden Cansan Alüminyum’da gerçekleşti.
DEVAMI
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Resim Yarışması Sonuçlandı
Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, Büyük Millet Meclisi'nin açılışı ile beraber Türk çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yeşilova Holding’te her yıl olduğu gibi bu yıl da onların minik ellerinden, büyük dimağlarından çıkan hayalleri ile birlikte kutlandı.
DEVAMI
Yeşilova Holding'ten Çalışanlarına Bayram Dönüşü Sürprizi
DEVAMI
YUKARI
HABER ARŞİVİ
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD6.26716.2784
EUR7.37947.3927
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.