Yeşilova Holding | Başkanın Mesajı, Alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin doğuşlarına ilham kaynağı olmuştur. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden şirketlerimizde oluşan sinerjiyi daha iyi bir şekilde değerlendirmek, ortak hareket etmenin avantajlarını daha iyi yaşamak ve birlikten doğan gücü fırsata çevirmek için 2011 yılında Yeşilova Holding kurulmuştur., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Turizm, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
BAŞKANIN MESAJI
Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız,

1975 yılında başlayan yolculuğumuz bugün 40. yılında aynı heyecan ve aynı azim ile devam ediyor.

Yolculuğumuza başladığımız ilk günden itibaren tüm paydaşlarımızla birlikte hareket ederek müşterilerimize en iyi hizmet ve ürünleri sunmak için çok çalıştık. Müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyerek sorunlara her zaman çözüm ortağı olarak yaklaştık. Müşterilerimizin sorunlarını en uygun şekilde çözmek ve onlara en iyi hizmeti verebilmek için hep daha iyiyi arayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlişkilerimizi ticari odaklı değil güven odaklı olarak inşa ettik.

Ticari hayatımızda ahlaki ve etik değerlere sadık kalarak yaşamaya her zaman özen gösterdik. Doğruluk ve dürüstlük kavramlarını özümseyerek çalışanlarımızın ve müşterilerimizin haklarını gözetmeye devam edeceğiz. Çevreye, kamuya ve yasalara saygılı olmak temel prensibimiz olmaya devam edecektir. Bizi biz yapan değerlerimize sadık kalarak sürdürülebilir çalışmalarımızla istikrarımızı koruyacağız.

Yeşilova Holding olarak gelecekte müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla dünyayı yakından takip ediyoruz. Geleceğe dönük bakış açısıyla Ar-Ge faaliyetlerine yatırımlar yaparak yeni ürünler ve markalarla müşterilerimize destek veriyoruz.

Geleceğimizi stratejik planlamalar ile uzun vadeli politikalara odaklanarak kurgularken, sürdürülebilir büyüme hedeflerimizi de tek tek hayata geçiriyoruz. Her zaman kendisiyle yarışan ve ilk günkü heyecanını koruyarak başarıya koşan bir Holding olmaya devam edeceğiz.

Bugün geldiğimiz noktada 40. Yılımızı kutluyoruz. Bizi bugünlere getiren temel ilke ve prensiplerimizden ödün vermeden yolumuza devam ederken gelecek yıllar için parolamızı “İşbirliği ve Sinerji” olarak belirledik. Çünkü; geleceğin inşasını ortak hareket etmenin gücüyle hep birlikte başaracağımıza inanıyoruz.

40 yıllık yolculuğumuzda olduğu gibi önümüzdeki dönemde de müşterilerimize, çalışanlarımıza, sektörümüze, toplumumuza ve çevreye katma değer sağlamaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Saygılarımla...
Ali İhsan Yeşilova
Yönetim Kurulu Başkanı

HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN YEŞİLOVA?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.